(044) 290-23-25 (093) 235-08-06

Меблі для дитячої кімнати
висока якість і довговічність за розумною ціною

Заповніть заяву та отримайте
безкоштовний прорахунок вашого замовлення.

Дитячі меблі в Києві.
Якісні меблі до дитячої кімнати на замовлення.


У кожного віку дитини існують свої потреби. Дитяча територія не повинна бути сильно захаращеною, варто обирати тільки дійсно необхідні меблі для дитячої кімнати. Набір різних шафок, тумб і столів, а також їхні розміри з віком дещо змінюються, і це варто враховувати. Важливий і зовнішній вигляд, оскільки наявність на поверхнях зображень різних мультяшних або казкових персонажів у старшому віці неприйнятна.

...

Меблі для дитячої кімнати підлітка.

Меблі для дитячої кімнати підлітка мають бути досить універсальними, придатними для навчання, відпочинку та захоплень. Можна додати в інтер'єр різні стелажі для дисків, тумбочки для телевізора та аудіоапаратури. Хорошим варіантом в облаштуванні кімнати можуть стати модульні меблі - це комплект, що складається з різних елементів (тумб, шаф, комодів, полиць, шафок тощо), які можна розташовувати в зручному порядку. При замовленні таких меблів у будь-який момент обстановку можна поміняти, перемістивши складові в іншому порядку.


Меблі для дитячої кімнати школяра.

У цьому віці у дітей існують свої уподобання та інтереси, тому комплект меблів для дитячої кімнати школяра повинен їх враховувати. Маленьку шафку необхідно замінити на більш габаритну, дитячий столик замінить письмовий, а ліжко набуде набагато більших розмірів. Додадуться також такі елементи як книжкові полиці, тумба під телевізор, комп'ютерний стіл, крісла тощо. При цьому також важливо залишити достатньо вільного простору. Що старша дитина, то стриманішими й лаконічнішими мають бути меблі, у них мають бути присутніми стильність і сучасність.


Меблі для дитячої кімнати дітлахів дошкільного віку.

Оскільки малюк ще не може самостійно віддати переваг тому чи іншому оформленню, меблі в дитячу кімнату обирають батьки на свій розсуд. Важливо звернути увагу на їхню безпеку і залишити в кімнаті більше простору для ігор.

Обираючи меблі для дитячої кімнати дошкільного віку, можна обмежитися придбанням невеликої шафки для одягу, поличок, на яких можна розмістити іграшки, невеликого комплекту столика зі стільчиком з регулюванням висоти, а також ліжечком. Доповнити інтер'єр допоможуть м'які пуфики та килимки, де дитині буде доволі комфортно грати, адже основний час ігор діти в такому віці проводять саме на підлозі. Колір меблів для дитячої кімнати може бути різноманітним, в залежності від статі дитини.

Меблі для дитячої кімнати можуть зробити інтер'єр значно сучаснішим із застосуванням підвісних конструкцій, причому, не тільки полиць, а й комодів, тумб під телевізор та іншої техніки. Такий варіант незмінно порадує будь-якого підлітка і стане його гордістю перед друзями.