(044) 290-23-25 (093) 235-08-06

Кухні на замовлення
висока якість і довговічність за розумною ціною

Заповніть заяву та отримайте
безкоштовний прорахунок вашого замовлення.

...

Якісний та безкоштовний замір

...

Контрольне збирання та регулювання

...

своєчасна
доставка та монтаж

...

виконуємо
складні замовлення

Готові столи на вашу кухню.

...
Стіл розсувний ПІВДЕНЬ 1200х800
...
Стіл розсувний КВАДРО 1100х700
...
Стіл розсувний ОВАЛ 1200х800

Готові кухонні модулі.

...
Блок кухонний
860х600х1295
...
Тумба кухонна верхня
600х646х300
...
Тумба кухонна верхня біла з сушкою
600х646х300

Кухні на замовлення в Києві
Меблі які відповідають всім вашим вимогам і дизайну


Насьогодні, ринок меблів пропонує великий асортимент кухонних меблів. Але не завжди, таке рішення може задовольнити найвишуканіші запити сучасного клієнта.

Наша фабрика надає послуги у виготовленні меблів для кухні під замовлення.
У нас, Ви знайдете безліч рішень для своєї кухні: - від простих - класичних варіацій кухонних меблів (кухні з фасадами з ДСП або МДФ), до передових тенденцій в дизайні сучасної кухні (всілякі комбінації меблевих фасадів, стільниць з різними елементами декору).

Роблячи індивідуальне замовлення меблів для кухні, ви зможете втілити всі свої фантазії. А наш дизайнер і конструктор, постараються врахувати їх при виготовленні вашої меблів.

Можна підійти і з іншого боку, ми із задоволенням виготовимо для вас будь-який вид корпусних меблів для дому або офісу, за Вашим особистим індивідуальним проектом, складеним особисто вами або за допомогою дизайнера. Якщо мова йде про секційні меблі, то ви можете вибрати окремі секції на замовлення, внісши свої корективи і додаткові елементи до вже готової композиції.

...

Популярні та актуальні стилі в оформленні кухні:

...

Класика - такі меблі здебільшого створюють із натуральних дорогих матеріалів, усі лінії вирізняються плавністю і чіткістю, а дотримання пропорцій є однією з обов'язкових вимог. У класичному стилі, як правило, переважають глянцеві поверхні, тому фасади покриті лаком або будь-яким іншим блискучим покриттям. Класичні гарнітури зазвичай створюються у різних відтінках - це може бути біла або світло-бежева, коричнева або світло-зелена гама кольорів. Побутову техніку зазвичай заведено ховати, щоб не перевантажувати інтер'єр великою кількістю деталей, характерних для сучасності.

...

Модерн - напрямок, який прийшов на зміну класиці та увібрав у себе її найкращі форми, додавши до них при цьому функціональність і ергономічність. Геометрично правильні лінії і контрастні відтінки - дві важливі відмінні ознаки модерну. Тут можливі найнесподіваніші колірні рішення. Крім того, дизайнери активно використовують у стилі модерн закруглені кромки, вигнуті контури тощо.

...

Лофт - зухвалий і темпераментний, він виник у США в середині минулого століття, коли стали активно продавати під житло приміщення колишніх фабрик і заводів. У таких місцях зазвичай селилися люди вільних професій - художники, музиканти, поети, і вони зуміли створити новий напрямок у дизайні інтер'єрів. Кутові кухонні гарнітури в стилі лофт - це груба природність промзони, пропущена через призму артистичного світосприйняття. Тут використовуються натуральні фактури і матеріали, поєднання ультрасучасних і вінтажних елементів декору, навмисна "непричесаність" форм і певний творчий нігілізм.

...

Прованс - легка і романтична течія, що прийшла до нас в Україну з півдня Франції і принесла з собою ту невимушеність і вишуканість, якою відрізняються жителі тих країв. Велика кількість світла, білі та бежеві відтінки, штучно зістарені поверхні, ажурний декор - все це дає змогу кухні в стилі прованс мати елегантний і трішки легковажний вигляд.

...

Мінімалізм - він дістався до наших країв з японських островів і тому має всі відмінні риси, властиві всьому, що створюють жителі Країни Вранішнього Сонця. Відсутність будь-якого декору, стриманість і лаконізм - настільки сувора форма, як показує практика, може мати вкрай ефектний і високоестетичний вигляд.

Кухні на замовлення
висока якість і довговічність за розумною ціною

Заповніть заяву та отримайте
безкоштовний прорахунок вашого замовлення.